Jak zorganizować krótki wyjazd za granicę? #Szwecja


Ten post troszkę odbiega od tematyki bloga, jednak chciałam się z Wami podzielić bardzo ciekawą wycieczką, na którą każdy może sobie pozwolić.

Macie czasem ochotę wyrwać się z codzienności i spontanicznie gdzieś wyjechać? Jakoś tak jest, że obowiązki, te większe i mniejsze, potrafią nas przytłoczyć i potrzebujemy przeżyć coś szalonego... tak po prostu... żeby poczuć się lepiej :).

Buszując po internecie i szukając ciekawych ofert, jedna zdecydowanie przypadła mi do gustu. Szczerze mogę Wam polecić jednodniową wycieczkę promem Stena Line do Szwecji . Prom wypływa wieczorem i płynie całą noc, później cały dzień zwiedzania i powrót również nocą. 
W trakcie całej podróży największe wrażenie wywarła na mnie właśnie podróż statkiem. Ogromny prom, kajuta z łóżkiem, restauracje i sklepy na pokładzie, przemiła obsługa, wschód słońca na pełnym morzu... atrakcje mogę wymieniać godzinami. 
Karlsklona jest bardzo ładnym miasteczkiem. Warto obejść to miasteczko i nacieszyć oczy klasyczną szwedzką zabudową, a także przyjrzeć się codziennemu życiu w tej miejscowości.  

Byliście może na takiej lub podobnej wycieczce? Ciekawi Was tematyka szybkich, łatwych do zorganizowania i niedrogich wyjazdów? Mogę w przyszłości opisywać kolejne spontaniczne wycieczki :)


Jeśli komuś spodobała się taka wycieczka, podaję linka do oferty klik 
Nie łatwo ją znaleźć na stronie, dlatego podaję już bezpośredniego linka ;)


Share this:

,

CONVERSATION

3 komentarze:

  1. Super sprawa;) Ja jestem ciekawa, bo lubimy z mężem sobie gdzieś wyskoczyć na krótko, żeby podładować bateryjki;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajnie zorganizowany wyjazd! :)

    OdpowiedzUsuń