Jak przemienić pokój?


Od dłuższego czasu planuję zrobić remont w swoim pokoju. Wyczekana wiosna jest idealnym powodem, żeby wreszcie to zrealizować :).  Odkąd poszerzyłam swoje zainteresowania związane z szyciem, robieniem biżuterii itp., znacznie zmienił się wystrój mojego pokoju. Przede wszystkim przybyła maszyna, pojawił się manekin, cały ogrom różnego rodzaju akcesoriów związanych z rękodziełem: jakieś farby, masy, sznurki, półfabrykaty i wiele innych, nie mówiąc już o magazynach modowych i szyciowych plączących się na każdym kroku ;). Ponieważ te zmiany pojawiały się stopniowo, nie zauważałam ich. Dotarło do mnie to dopiero wtedy, jak przyszła do mnie sąsiadka, która wcześniej mnie nie znała i zapytała się, czy jestem po akademii sztuk pięknych. Ja? Dziewczyna z polibudy?
Nigdy bym się nie spodziewała, że ktoś tak może o mnie pomyśleć ;).

Planując przemeblowanie, aktualnie poszukuję różnych inspiracji. Możliwe, że powstanie kilka ciekawych pomysłów z serii DIY home ;). Jak na razie inspirując się artykułem z magazynu WESTWING postanowiłam przemienić kilka swoich rzeczy w ozdobę pokoju, dzięki czemu rzeczy przestały zbędnie zajmować miejsce, a pokój nabrał trochę stylu ;). Bardzo spodobał mi się motyw stolika zrobionego z czasopism i taki właśnie zagościł również u mnie.

Swoją drogą bardzo polecam stronę www.westwing.pl/. Można tam znaleźć nie tylko mnóstwo inspiracji, ale także w trakcie różnych ciekawych kampanii można okazyjnie kupić wiele wyjątkowych dekoracji i mebli, które pomogą uzyskać wyjątkowy wystrój mieszkania.

A Wy czujecie już wiosennego powera do działania? :)


Share this:

,

CONVERSATION

9 komentarze:

 1. Ja też uwielbiam westwing ;)
  pozdrawiam MARCELKA♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio się zarejestrowałam na tej stronce, sporo inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja za niedługo sama będe jakoś ozdabiać swój pokój i jestem na etapie szukania jakiś ciekawych inspiraci.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie potrzeba wile żeby zmienić wystrój i pokój jak nowy ;)

  Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)
  Anru,

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, super pomysł, odwiedze te stronkę, Pozdrawiam i zapraszam do mnie na www.lap-stajla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj tak, mam mega powera, tym bardziej, że teraz cały czas coś urządzam;) Fajny etap. A na stronkę koniecznie muszę zajrzeć, bo mnie zaintrygowałaś;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Koniecznie muszę odwiedzić tę stronę - super post !!!

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też planuję małą zmianę u mnie :-)

  OdpowiedzUsuń