Podsumowanie roku


Cały czas mam wrażenie, że czas tak szybko leci. Mocno upieram się przy tym stwierdzeniu, jednak jak na koniec roku robię sobie małe podsumowanie, to z ogromnym zdziwieniem patrzę na to, ile udało mi się zrobić w ciągu zaledwie roku. Myślę, że każdy z Was tak ma. Nie chodzi tu tylko o duże osiągnięcia, ale także o drobne kroczki które robimy każdego dnia, a po roku zlepiają się w większy bagaż doświadczeń. Nie ukrywam, że blog bardzo pomaga w sporządzaniu podsumowań, bo na zdjęciach widzi się wszystko jak na wyciągnięciu ręki. 
Chciałam się z Wami podzielić swoim podsumowaniem... swoimi małymi kroczkami.
Przedstawiam zdjęcia ubrań lub dodatków własnego autorstwa :). Jeśli któraś z Was zajmuje się szyciem lub innym rękodziełem, polecam przejrzeć swoje dzieła i zastanowić się, które powstały w tym roku. Zdziwicie się, że taka ilość mogła powstać zaledwie w ciągu roku :). Chciałabym życzyć Wam na kolejny rok wielu nowych kroczków, z których będzie mogły być później bardzo dumne :). I oczywiście wspaniałej zabawy sylwestrowej :D.Share this:

CONVERSATION

11 komentarze:

 1. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - spełnienia marzeń i wielu pięknych chwil.

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wzajemnie udanej zabawy sylwestrowej i sukcesów w nowym roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego 2016 roku, zapraszam na www.lap-stajla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak tygodnie, miesiące a nawet lata uciekaja tak szybko, ze aż trudno to ogarnąć. Wszystkiego co najlepsze na ten Nowy Rok, niech będzie szczęśliwy i pełen miłych niespodzianek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dołączam się do najlepszych życzeń noworocznych :) Oby ten, dopiero rozpoczęty rok, był równie bogaty w pomysły, jak poprzedni :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. życzę kolejnych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiłaś.

  OdpowiedzUsuń