#Friendsie
Ostatnio wiele czasu spędziłam przy maszynie do szycia. Uwielbiam pracować z tą moją stukającą machiną, jednak czasem trzeba się zrelaksować i miło spędzić czas ze znajomymi :).

Dla mnie najlepszą formą odpoczynku są wycieczki ze znajomymi. Tak właśnie postanowiłam teraz zrobić. Wybraliśmy się ze znajomymi nad morze :). 

Macie też tak, że wracając z podróży okazuje się, że mamy masę zdjęć zrobionych „z rączki” ? Jedne udane, inne troszkę mniej, ale każde ma w sobie ujęte coś wyjątkowego. W momencie wyciągnięcia telefonu/aparatu zlatują się znajomi i dołączają do zdjęcia. Niby to selfie, ale jednak nie selfie. Gdy podróżujemy w grupie ze znajomymi wiadomo, że każdy chce być na pamiątkowym spontanicznym zdjęciu. Więc co robimy? Wspólne zdjęcie typu friendsie!
Dokładnie… to już nie jest selfie tylko friendsie.
Lord Somersby błyskotliwie zauważył, że najwyższa pora zamienić #Selfie na #Friendsie ;). Dołączcie do wspólnej zabawy. Wrzucajcie zdjęcia na których jesteście ze swoimi znajomymi na portale społecznościowe typu Facebook, Instagram, Twitter i otagujcie #Friendsie #Somersby. Lord będzie obserwował wszystkie otagowane zdjęcia i wylosuje szczęśliwców, którzy otrzymają nagrody. Zapoznajcie się z regulaminem i do dzieła ;)

Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Share this:

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. czy ja jestem jedyną blogerką, która przy ofercie współpracy odpisała im, że nie, dzięki bardzo ;P?

    bo mam takie wrażenie, że chyba tak jest ;P

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno ciekawe zdjęcia wyjdą, a przy tym wiele radości i śmiechu...:)

    OdpowiedzUsuń