Berlin Fashion Week
Ostatni tydzień był dla mnie troszkę zabiegany.
Dostałam propozycję od agencji "Poszukujący Ideałów" wzięcia udziału w wyjeździe szkoleniowym w Berlinie. Praktycznie w jeden dzień musiałam podjąć decyzję, czy jadę. Długo się nie zastanawiając od razu zgłosiłam chęć pojechania na Berlin Fashion Week. 

Ponieważ czasu do wyjazdu miałam naprawdę niewiele, bardzo szybko musiałam coś sobie uszyć. Postawiłam więc na dość prosty krój sukienki. Górę sukienki uszyłam na ramiączkach z zaszewkami, a część spódnicową zrobiłam z prostokąta i zmarszczyłam. Tak więc w nowej sukience we wtorek 8 lipca ruszyłam na podbój Berlina :).
W wyjeździe na BFW uczestniczyły też inne blogerki: Natalia i Judyta prowadzące bloga mode-moi-sell, Daria z rouges-roses, Asia z rosy marshmallow oraz Aneta z bloga blanshfashion, z którymi świetnie spędziłam czas.

W trakcie wyjazdu miałyśmy przyjemność zwiedzić cztery showroomy pokazujące kolekcję wiosna/lato 2015:
-GREEN SHOWROOM - gdzie mogłyśmy podziwiać kolekcje stworzone z ekologicznych i zrównoważonych produktów. 
-ETHICAL FASHION SHOW - gdzie przyglądałyśmy się etnicznej modzie
-PREMIUM - najbardziej zjawiskowy showroom. Prezentujący ekskluzywne marki. Obejmował kilka naprawdę dużych hal. Sama wielkość tego showroomu robiła wrażenie.
-SEEK - gdzie motywem przewodnim była moda młodzieżowa.
Wiedząc, że na BFW mogą się dostać tylko osoby ściśle związane z modą i ewentualnie osoby towarzyszące, z dumą przemierzałam przez wszystkie showroomy :).
Podczas tego wyjazdu nie dało się nie zauważyć uśmiechniętych osób stojących na czele swoich kolekcji. Ci projektanci widać, że żyją modą, że to jest ich pasja i mogli by opowiadać o swoich kolekcjach godzinami. 

Taki wyjazd okazał się dla mnie niesamowitą dawką inspiracji i motywacji. Jestem bardzo wdzięczna agencji, że dała możliwość uczestniczenia w takim wydarzeniu :). 


Share this:

CONVERSATION

5 komentarze:

 1. To wspomnienie zostanie w pamięci na długo. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Same wspaniałości ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę wyjazdu :)


  http://fcknlady.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ekstra! :)
  Musimy się spotkać to mi poopowiadasz, a ja Ci oddam burdy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie strasznie fajne przeżycie, ps. śliczna ta sukienka którą masz na sobie♥

  OdpowiedzUsuń